Marzena-Szybiak-Profesjonalny-coach-01

O mnie

Urodziłam się w Chorzowie, tu spędziłam dzieciństwo i część swojego dorosłego życia.

W wieku 21 lat przerwałam studia i wyjechałam do Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłam ponad 4 lata ucząc się, pracując i doświadczając życia.

Po powrocie do Polski, założyłam działalność gospodarczą. Byłam importerem i dystrybutorem opraw optycznych i okularów przeciwsłonecznych.

Wprowadzałam na rynek Polski innowacyjne oprawy z dyskami pamięci USB oraz okulary 3D. Pracowałam dla i współpracowałam z kilkoma firmami, z różnych branż.

Studiowałam 5 lat biznes (w tym, 5 miesięcy we Włoszech ), a obecnie mieszkam od 5 lat na Malcie. To tu, na mojej ukochanej wyspie, uczę się i odkrywam siebie codziennie, krok po kroku, każdego dnia. Uwielbiam morze, poczucie wolności, zapach wiatru, dotyk słońca.

Malta to moje miejsce na ziemi.

Patrząc wstecz – przez całe swoje życie szukałam swojego miejsca i swojej drogi, na szybkie osiąganie celów (tak, byłam niecierpliwa!) i określonych wyników, bo to mocno motywowało mnie do działania.

Dziś wiem, że każda decyzja ma konsekwencje, a zmiana i osiąganie zaplanowanych rezultatów to proces, który wymaga czasu. Nauczyłam się pokory i uczę cierpliwości już nie tylko siebie, ale i swoich klientów.

Wspieram w zmianie

Łączę doświadczenie w prowadzeniu działalności w Polsce i na Malcie, pracy na etacie w Polsce, UK, Malcie, życia we Włoszech.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując dla takich firm jak:

  • The Tech Guys (branża elektroniczna),
  • SMS Electronics (branża elektroniczna),
  • Marks & Spencer (branża odzieżowa),
  • Sukces (branża edukacyjna),
  • UPS Polska (branża telekomunikacyjna),
  • Home Broker (branża nieruchomości),
  • Magnuna Eyes (branża optyczna),
  • Izabella Eywear (branża optyczna),
  • Sixt (wynajem samochodów),
  • Deloitte (audyt, branża finansowa).

Wiem jak to jest być pracownikiem etatowym w małej firmie jak i w międzynarodowej korporacji, w Polsce, zagranicą. Doświadczyłam prowadzenia działalności w Polsce i zagranicą. Doskonale wiem, jak trudno jest tego dokonać i jak ciężko jest ten proces przechodzić samemu. Założenie i prowadzenie własnego biznesu wymaga naprawdę ogromnej odwagi, wiedzy i wytrwałości oraz dużej dawki pozytywnego myślenia, codziennie! Budowa lepszej samooceny, wzmacnianie wiary w siebie i niwelowanie krytycznych myśli to też nie lada wysiłek, ale warto go podjąć.

Choć osiągnęłam już całkiem sporo, to cały czas pracuję nad swoim pozytywnym, wewnętrznym monologiem, nad tym, żeby się wspierać i motywować do działania oraz identyfikować obszary, które mi nie służą i zabierają energię.

Wiem jak to jest mieć pieniądze i ich nie mieć. Wiem co dla mnie oznacza słowo sukces i porażka. Wiem jak to jest działać w pojedynkę i współpracować z zespołem.
Doświadczyłam bycia singielką, życia w związkach. Wiem i rozumiem jak trudno czasami zaakceptować niesprzyjające środowisko i jakim wyzwaniem jest wiara, że
wszystko dzieje się po coś w sytuacji kryzysu lub wyzwania.

Wiem też, co pomaga mi i co pomaga moim podopiecznym przezwyciężyć strach i zwątpienie. Dzielę się się swoim doświadczeniem, a moją misją jest wsparcie Ciebie i Twój sukces. Poznawanie siebie to piękna, choć czasami i wyboista droga. Czasem było to przyjemne, czasem bolesne i trudne doświadczenie, ale zawsze ważne i potrzebne,
bym mogła żyć, tak, jak tego pragnę i być tym, kim chcę być.

Dziś ogromną satysfakcję i radość daje mi możliwość towarzyszenia w zmianie życia, przekonań, nawyków moich klientów. Cieszy mnie radość i spełnienie ludzi, których wspieram.

Chcę pomagać innym osobom poprzez coaching, aby mogły szybciej dochodzić do tego, co je blokuje, nauczyć się wzmacniać siebie i w efekcie ruszyć do przodu, by spełniać swoje cele i żyć na swoich warunkach. Decyzja o byciu coachem dojrzewała we mnie wiele lat. Dla mnie coaching jest bardzo wyjątkowym spotkaniem dwóch osób.

Spotkanie to wynika z chęci obu stron i oparte jest na zaufaniu. To, co istotne w tym procesie, to stworzenie warunków do konstruktywnego i pozytywnego spojrzenia na siebie, z pewnego dystansu, oddalenia, czasem odmienny niż do tej pory.

Coaching pomaga spojrzeć na siebie z innej perspektywy i stosunkowo szybko znaleźć rozwiązanie, z poszanowaniem siebie i własnych wartości.

Zapraszam, umów się na sesję i porozmawiajmy jak mogę Ci pomóc.

Marzena Szybiak

Darmowa konsultacja